Miami - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - miami. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: miami, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. miami w naszej wyszukiwarce.

Radwańska lepsza niż dyplomacja Tuska

Radwańska lepsza niż dyplomacja Tuska Agnieszka Radwańska nie pozostawiła żadnych złudzeń Rosjance Marii Szarapowej i wygrała prestiżowy turniej w Miami. To największy sukces w karierze 23-letniej Krakowianki. Nasza najlepsza tenisistka po raz kolejny pokazała klasę. Tym razem sportową, a trzeba pamiętać, że ... Pojedynek z Szarapową był ucieleśnieniem tego z czego słynie Radwańska, czyli nieustępliwości, zawziętości, a przede wszystkim wytrzymałości, szczególnie psychicznej. Zimnej krwi zabrakło natomiast Rosjance. Rozstawiona z numerem drugim Szarapowa raziła ...

Miami - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - miami. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: miami, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. miami w naszej wyszukiwarce.

facebook