MH-17 - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - MH-17. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: MH-17, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. MH-17 w naszej wyszukiwarce.

Rosja sfałszowała zdjęcia satelitarne z katastrofy MH-17

Rosja sfałszowała zdjęcia satelitarne z katastrofy MH-17 Jak informuje niemiecki "Der Spiegel", Rosjanie sfałszowali zdjęcia satelitarne w sprawie katastrofy malezyjskiego samolotu MH-17. Dlaczego mieliby być więc uczciwi w sprawie Tupolewa?... „Naukowa analiza zespołu śledczego wykonana przez Zespół badawczy Bellingcat jednoznacznie i bezsprzecznie wykazała, że fotografie satelitarne zostały antydatowane i cyfrowo zmienione programem Adobe Photoshop CS5” – pisze „Der Spiegel” o ...

MH-17 - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - MH-17. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: MH-17, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. MH-17 w naszej wyszukiwarce.

facebook