Metropolita - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - metropolita. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: metropolita, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. metropolita w naszej wyszukiwarce.

„Dla was jestem biskupem, z wami jestem chrześcijaninem”

„Dla was jestem biskupem, z wami jestem chrześcijaninem” Te słowa wypowiedział w homilii podczas ingresu nowy metropolita lubelski abp Stanisław Budzik przywołując słowa św. Augustyna. Zwracając się do diecezjan obecnych w katedrze podkreślił, iż wspólnym zadaniem jest „czynić archidiecezję lubelską domem i szkołą ... Swoją homilię abp Budzik rozpoczął od przywołania wyznania św. Piotra w odpowiedzi na pytanie Chrystusa:„czy miłujesz mnie więcej”? „Takie pytanie stawia nam Chrystus, gdy powierza nam kolejne zadanie na drodze ...

Metropolita - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - metropolita. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: metropolita, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. metropolita w naszej wyszukiwarce.

facebook