Memento mori - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - memento mori. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: memento mori, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. memento mori w naszej wyszukiwarce.

Przezwyciężanie lęku przed śmiercią, czy zawsze właściwe?

Przezwyciężanie lęku przed śmiercią, czy zawsze właściwe? Przez tysiąclecia przez „dobrą śmierć” uważano śmierć, która nastąpiła po stosownym przygotowaniu. Lęk, swoiście rozumiany, uważano za uczucie mobilizujące do ostatniej skruchy, niezbędnej do zbawienia. Kiedy zagubiono tę definicję „dobrego lęku”? Erica Brown, autorka wydanej niedawno książki, będącej obecnie hitem amerykańskich księgarni „Happier endings, Overcoming the Fear of Death/ Szczęśliwsze zakończenia, Przezwyciężanie Lęku przed Śmiercią” dąży za wszelką cenę do likwidacji ...

Memento mori - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - memento mori. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: memento mori, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. memento mori w naszej wyszukiwarce.

facebook