Medjugorie - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - medjugorie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: medjugorie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. medjugorie w naszej wyszukiwarce.

W tym roku zakończy się watykańskie badanie objawień w Medjugorje

W tym roku zakończy się watykańskie badanie objawień w Medjugorje Trwają badania międzynarodowej komisji pod przewodnictwem kard. Camillo Ruiniego. Dopiero jej raport ma pozwolić ocenić papieżowi ewentualny nadprzyrodzony charakter objawień w Medjugorie - podaje Radio Watykańskie. Międzynarodowa komisja, powołana przed dwoma laty przy Kongregacji Nauki Wiary celem zbadania domniemanych objawień maryjnych w Medjugorje, kontynuuje swe prace. Zespół, kierowany przez emerytowanego wikariusza diecezji rzymskiej kard. Camillo Ruiniego, ...

Medjugorie - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - medjugorie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: medjugorie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. medjugorie w naszej wyszukiwarce.

facebook