Mazowsze - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - mazowsze. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: mazowsze, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. mazowsze w naszej wyszukiwarce.

Mazowsze: Rośnie liczba zakażeń HIV

Mazowsze: Rośnie liczba zakażeń HIV W 2011 roku wykryto około 400 nowych przypadków zakażeń wirusem HIV na Mazowszu. Jest to rekord w skali całego kraju. Służby wojewody mazowieckiego są przekonane, że migracja turystów podczas Euro 2012 może być czynnikiem, który ...   - Wspólna organizacja imprezy sportowej oraz przyjazd do Polski wielu kibiców z Europy Wschodniej powinny zmusić do większej czujności i niepodejmowania ryzykownych zachowań ? podkreśla dr Grażyna Cholewińska-Szymańska, konsultant ...

Mazowsze - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - mazowsze. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: mazowsze, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. mazowsze w naszej wyszukiwarce.

facebook