Masz - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - masz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: masz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. masz w naszej wyszukiwarce.

Ekstaza dla Jezusa?

Ekstaza dla Jezusa? Ludzie tańczący do muzyki techno podczas mszy - to nowa inicjatywa kościoła luterańskiego Wszystkich Świętych w Sztokholmie. Ma pomóc w przyciągnięciu młodzieży. Pomysłodawcą jest kościelny wikariusz Olle Idestrom, który po raz pierwszy zorganizował techno-mszę w ... Pomysł bardzo spodobał się wiernym więc kolejna taka „Msza św” odbyła się w październiku ściągając do kościoła 400 wiernych „Nie spodziewaliśmy się, że tak wskrzesimy to miejsce. To niesamowite, że ...

Masz - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - masz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: masz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. masz w naszej wyszukiwarce.

facebook