Marsze równości - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - marsze równości. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: marsze równości, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. marsze równości w naszej wyszukiwarce.

Litwa rozważy zaostrzenie praw dotyczących homoseksualistów

Litwa rozważy zaostrzenie praw dotyczących homoseksualistów Pod koniec roku litewski parlament ma rozważyć wprowadzenie nowych przepisów. Projekty ustaw przewidują zakaz adopcji dzieci przez pary homoseksualistów oraz zakaz operacyjnej zmiany płci. Jak informuje portal Narodowcy.net, litewski parlament ma rozważyć w grudniu projekty ustaw dotyczących homoseksualistów Pierwszy z nich miałby wprowadzić zakaz chirurgicznej zmiany płci i transseksualnych terapii na terenie całej Litwy. ...

Marsze równości - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - marsze równości. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: marsze równości, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. marsze równości w naszej wyszukiwarce.

facebook