Marihuana - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - marihuana. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: marihuana, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. marihuana w naszej wyszukiwarce.

Oto dlaczego PiS nie legalizuje marihuany. Ten narkotyk niszczy mózg!!!

Oto dlaczego PiS nie legalizuje marihuany. Ten narkotyk niszczy mózg!!! Sejm zalegalizował dziś dostęp do medycznej marihuany dla pacjentów. Jednak sama uprawa konopi pozostaje nielegalna. I bardzo dobrze. Bo marihuana to narkotyk, który niszczy mózg. Marihuana może na trwałe zmienić mózg młodzieży i spowodować zaburzenia psychiczne – nawet schizofrenię. Twierdzi tak psychiatra Rainer Thomasius. Przeczytaj badania! Psychiatra Rainer Thomasius z Niemieckiego Centrum Uzależnień Dzieci i ...

Marihuana - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - marihuana. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: marihuana, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. marihuana w naszej wyszukiwarce.

facebook