Marek Jurek - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Marek Jurek. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Marek Jurek, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Marek Jurek w naszej wyszukiwarce.

Hanna Gronkiewicz-Waltz do dymisji za … zamordowane dziecko w szpitalu!

Hanna Gronkiewicz-Waltz do dymisji za … zamordowane dziecko w szpitalu! - Dziecko w szpitalu przy ul. Madalińskiego w Warszawie zginęło w wyniku drastycznego naruszenia obowiązującego prawa - mówi w audycji "W samo południe" europoseł Prawicy Rzeczypospolitej. Ministerstwo Zdrowia prowadzi kontrolę w warszawskim Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny. W szpitalu miało dojść do tzw. nieudanej aborcji, w wyniku której urodziło się żywe dziecko. Noworodkowi nie udzielono pomocy, ...

Marek Jurek - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Marek Jurek. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Marek Jurek, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Marek Jurek w naszej wyszukiwarce.

facebook