Marcin meller - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - marcin meller. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: marcin meller, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. marcin meller w naszej wyszukiwarce.

Bardzo niepoprawny Meller

Bardzo niepoprawny Meller Marcin Meller znów pod prąd - w najnowszym numerze "Wprost" ostro krytykuje promowanie przez telewizję publiczną "barbarzyńcy" Nergala. Ciekawe, czy publicysta nie wycofa się ze swoich słów, kiedy salonowa fala krytyki zaleje mu  głowę... .  Kiedy przeciwko promowaniu w TVP Adama Darskiego wypowiadają się kojarzeni z prawą stroną sceny politycznej publicyści albo osoby duchowne, ich argumenty nie są brane na poważnie. „Bo to ciemnogród”, „średniowieczne ...

Marcin meller - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - marcin meller. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: marcin meller, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. marcin meller w naszej wyszukiwarce.

facebook