Mama - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - mama. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: mama, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. mama w naszej wyszukiwarce.

Dziecko do św. Mikołaja: spraw żeby życie mojej mamy było lepsze

Dziecko do św. Mikołaja: spraw żeby życie mojej mamy było lepsze "Drogi Święty Mikołaju, proszę, jeśli potrafisz, spraw żeby życie mojej mamy było lepsze, żeby nie czuła się chora cały czas - byłabym bardzo wdzięczna" - napisała 11-letnia Bobbie-Mae Chalk. Na Twitterze list opublikowała matka dziewczynki, która cierpi z powodu nieuleczalnej choroby Leśniowskiego-Crohna. Żeby ulżyć swojej mamie, 11-letnie Bobbie-Mae postanowiła poprosić o pomoc Świętego Mikołaja. "Proszę, spraw żeby jej życie ...

Mama - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - mama. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: mama, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. mama w naszej wyszukiwarce.

facebook