Maleo - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Maleo. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Maleo, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Maleo w naszej wyszukiwarce.

Malejonek zaśpiewa Niemena, Grechutę, Nalepę i Krajewskiego

Malejonek zaśpiewa Niemena, Grechutę, Nalepę i Krajewskiego Najnowszy album Maleo Reggae Rockers pt. „rzeka Dzieciństwa” zapowiada się bardzo ciekawie. Na płycie zagoszczą autorskie wersje piosenek: Czesława Niemena, Marka Grechuty, Tadeusza Nalepy i Seweryna Krajewskiego. Po raz pierwszy w wersji reggae, jednocześnie zachowując ... Seweryn Krajewski i Małgorata Niemen wyrazili zgodę już po pierwszych przesłuchaniach ze studia utworów: „Płoną góry płoną lasy”, „Pod Papugami” i „Jednego Serca”. Płytę pointuje zaskakująca wersja Etiudy Rewolucyjnej w ...

Maleo - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Maleo. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Maleo, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Maleo w naszej wyszukiwarce.

facebook