Makaron - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - makaron. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: makaron, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. makaron w naszej wyszukiwarce.

Pastafarianie chcą durszlaka obok krzyża w Sejmie

Pastafarianie chcą durszlaka obok krzyża w Sejmie Wzburzeni wyrokiem Sądu Najwyższego, który uznał, że krzyż w Sejmie może wisieć, wyznawcy Kościoła Latającego Potwora Spaghetti domagają się od marszałek Kopacz powieszenia obok krzyża… durszlaka. Wyznawcy Kościoła Latającego Potwora Spaghetti najwyraźniej poczuli się poszkodowani decyzją Sądu Najwyższego, który odrzucając apelację posłów Twojego Ruchu, uznał, że krzyż w Sejmie może wisieć. Z tego względu złożyli wczoraj ...

Makaron - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - makaron. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: makaron, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. makaron w naszej wyszukiwarce.

facebook