Mail - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - mail. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: mail, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. mail w naszej wyszukiwarce.

Jak feministki zbierały podpisy ws. pigułki "dzień po"...

Jak feministki zbierały podpisy ws. pigułki Feministki zebrały 10 tys. podpisów pod apelem o pigułki "dzień po" bez recepty. Sęk w tym, że mogły je "naprodukować" choćby 3 osoby - nawet ręcznie, wpisując za każdym razem losowe dane i losowy e-mail. 10 stycznia 2015 roku wystartowała, zainicjowana przez proaborcyjną Federę, internetowa petycja skierowana do Ministra Zdrowia. W petycji tej przedstawiono apel o sprzedaż środków wczesnoporonnych bez recepty. I nie byłoby w ...

Mail - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - mail. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: mail, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. mail w naszej wyszukiwarce.

facebook