Mahomet - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Mahomet. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Mahomet, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Mahomet w naszej wyszukiwarce.

Koran powstał sprzed...czasów Mahometa. Czy naukowcy podważyli muzułmańską tradycję?

Koran powstał sprzed...czasów Mahometa. Czy naukowcy podważyli muzułmańską tradycję? Brytyjscy naukowcy sądzą, że przechowywany w bibliotece uniwersyteckiej w Birmingham rękopis Koranu pochodzi z czasów proroka Mahometa, a być może nawet sprzed jego urodzenia. Takie wyniki badań, gdyby okazały się prawdą, podważyłyby muzułmańską tradycję koraniczną. Podczas naukowych analiz dokument poddano badaniom metodą izotopu węgla C14 i w lipcu określono wstępnie jego wiek na połowę ...

Mahomet - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Mahomet. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Mahomet, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Mahomet w naszej wyszukiwarce.

facebook