Macierzyństwo - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - macierzyństwo. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: macierzyństwo, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. macierzyństwo w naszej wyszukiwarce.

Debilizm Peszek przeraża! "Płodzenie dzieci w dzisiejszych czasach to arogancja"

Debilizm Peszek przeraża! Maria Peszek powinna dostać nagrodę za najgłupszą i najbardziej żenującą wypowiedź roku. Podczas wywiadu powiedziała, że nie chce dzieci bo "płodzenie dzieci w dzisiejszych czasach to arogancja" Maria Peszek znana jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi - trzeba dodać kretyńskich w dużej mierze. Nie inaczej jest teraz. Peszek w rozmowie z "Twoim Sylem" pokłoniła się nad macierzyństwem. Oto ...

Macierzyństwo - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - macierzyństwo. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: macierzyństwo, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. macierzyństwo w naszej wyszukiwarce.

facebook