Maciej Świrski - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Maciej Świrski. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Maciej Świrski, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Maciej Świrski w naszej wyszukiwarce.

W TVP polecą głowy? Znieważono Naród Polski

W TVP polecą głowy? Znieważono Naród Polski Do prokuratury wpłynął wniosek Maciej Świrskiego, założyciela stowarzyszenia "Reduta dobrego imienia", które działa w ramach Towarzystwa Patriotycznego, na prezesa TVP Juliusza Brauna. Powód? Zezwolenie na "publiczne znieważenie Narodu Polskiego", którego dopuszczono się poprzez emisję filmu ... Zdaniem Świrskiego prezes Braun nie tylko znieważył naród, ale też "napluł w twarz żołnierzom Armii Krajowej i ich spadkobiercom, czyli praktycznie wszystkim Polakom". Według niego telewizja publiczna "wzięła udział w ...

Maciej Świrski - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Maciej Świrski. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Maciej Świrski, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Maciej Świrski w naszej wyszukiwarce.

facebook