Ludzie pracy - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ludzie pracy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ludzie pracy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ludzie pracy w naszej wyszukiwarce.

Bp Kazimierz Ryczan ostrzega: Przyjęcie ustawy o przemocy w rodzinie to wprowadzanie gender

Bp Kazimierz Ryczan ostrzega: Przyjęcie ustawy o przemocy w rodzinie to wprowadzanie gender Podczas pielgrzymki Ludzi Pracy na Jasną Górę bp Kazimierz Ryczan zaapelował nie tylko o solidarność społeczną, ale też o ołtarze, krzyże i kościoły w życiu społecznym. „Polska potrzebuje ołtarzy, kościołów i krzyży” – mówił na Jasnej Górze bp Kazimierz Ryczan. Dodał, że ojczyzna bez ołtarzy taci swoją tożsamość. Duchowny wskazał na przykład krajów zachodnich, gdzie sekularyzm ...

Ludzie pracy - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ludzie pracy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ludzie pracy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ludzie pracy w naszej wyszukiwarce.

facebook