Lobbing - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - lobbing. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: lobbing, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. lobbing w naszej wyszukiwarce.

Konflikt interesów - przeprowadza in vitro, jednocześnie doradza rządowi

Konflikt interesów - przeprowadza in vitro, jednocześnie doradza rządowi Czy współwłaścicielka kliniki in vitro prowadzi działalność lobbingową pod pozorem pracy eksperckiej? Tak podejrzewa instytut Ordo Iuris, który poinformował o sprawie ministra administracji i cyfryzacji. Chodzi o dr Katarzynę Kozioł, wspólnika w warszawskiej przychodni nOvum, gdzie przeprowadzane są zabiegi sztucznego zapłodnienia. Dr Kozioł doradza rządowi jako ekspert podczas prac nad ustawą o in vitro. Jednocześnie, ...

Lobbing - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - lobbing. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: lobbing, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. lobbing w naszej wyszukiwarce.

facebook