Listopad - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - listopad. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: listopad, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. listopad w naszej wyszukiwarce.

Hiena SDP nie dla serwisów wPolityce.pl i wSumie.pl za teksty o Turskim

Hiena SDP nie dla serwisów wPolityce.pl i wSumie.pl za teksty o Turskim SDP przyznało tytuł Hieny listopada Ewie Bąkowskiej z tygodnika „7 dni Kalisza”. Do hieny byli też nominowani bracia Karnowscy za publikacje o Turskim na portalu Wpolityce.pl i Wsumie.pl. SDP przyznało tytył Hieny listopada Ewie Bąkowskiej, która podawała się za psychologa, aby wyciągnąć informację na temat 14-latka, który ma dziecko z nauczycielką. Zwierzenia rodziców chłopca oraz nauczycielki matematyki opublikowała ...

Listopad - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - listopad. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: listopad, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. listopad w naszej wyszukiwarce.

facebook