Linia obrony - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - linia obrony. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: linia obrony, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. linia obrony w naszej wyszukiwarce.

Babiarz dla Fronda.pl: Zbitka ksiądz-pedofil ma wbić klin pomiędzy katolików i księży

Babiarz dla Fronda.pl: Zbitka ksiądz-pedofil ma wbić klin pomiędzy katolików i księży Gdyby uznać kler za grupę zawodową, to jest ona na OSTATNIM miejscu pod względem częstości występowania przypadków pedofilii, a mimo to najczęściej się ją za tę pedofilię atakuje - mówi Przemysław Babiarz. Marta Brzezińska-Waleszczyk: „Kościół toleruje pedofilię w swoich szeregach”, „zamiata przestępstwa pod dywan” - takie są medialne nagłówki. Kiedy jednak Kościół przeprasza za pedofilię i potępia księży, którzy się jej dopuszczają, ...

Linia obrony - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - linia obrony. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: linia obrony, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. linia obrony w naszej wyszukiwarce.

facebook