Libia - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Libia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Libia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Libia w naszej wyszukiwarce.

Muzułmanin oddał życie za chrześcijanina. Zginął z rąk ISIS

Muzułmanin oddał życie za chrześcijanina. Zginął z rąk ISIS Islamscy terroryści zabili niedawno w Libii kilkudziesięciu chrześcijan, pokazując w sieci film z mordu. Okazuje się, że wśród ofiar był muzułmanin, który nie chciał porzucić swojego przyjaciela chrześcijanina. Jeden z mężczyzn zamordowanych na libijskej plaży przez Państwo Islamskie był, jak podaje Papieski Instytut Misji Zagranicznych, muzułmaninem. Zdecydował się oddać życie, by okazać solidarność i współczucie swojemu przyjacielowi, którego ...

Libia - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Libia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Libia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Libia w naszej wyszukiwarce.

facebook