Leninizm - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - leninizm. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: leninizm, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. leninizm w naszej wyszukiwarce.

Gender jak ludobójstwo w Kambodży? Ks. Oko: Dziennikarze nic nie pojęli

Gender jak ludobójstwo w Kambodży? Ks. Oko: Dziennikarze nic nie pojęli „Dziennikarze nic nie pojęli, tylko wątki o seksie, więc są maniakami seksualnymi” - skomentował podczas środowego wykładu w Lublinie ks. Dariusz Oko z Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Podczas środowego wystąpienia w Lublinie ks. Dariusz Oko surowo ocenił pracę dziennikarzy, piszących o gender i powołujących się na jego słowa. Zdaniem kapłana, redaktorzy nic nie pojęli, bo skupiają się ...

Leninizm - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - leninizm. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: leninizm, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. leninizm w naszej wyszukiwarce.

facebook