Lekarze - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - lekarze. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: lekarze, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. lekarze w naszej wyszukiwarce.

Sukces polskich lekarzy! Pierwszy przeszczep narządów szyi. "To cud!"

Sukces polskich lekarzy! Pierwszy przeszczep narządów szyi. Pierwszy na świecie allogeniczny złożony przeszczep narządów szyi przebiegł pomyślnie. To cud – mówi rodzina biorcy i on sam. Był niepełnosprawny, a teraz będzie mógł żyć normalnie. Zabieg został przeprowadzony 11 kwietnia w Centrum Onkologii w Gliwicach. Objął krtań, tchawicę, gardło, przełyk, tarczycę z przytarczycami, struktury mięśniowe oraz powłokę skórną przedniej ściany szyi. 37-letni pacjent podziękował zespołowi ...

Lekarze - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - lekarze. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: lekarze, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. lekarze w naszej wyszukiwarce.

facebook