Lekarstwa - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - lekarstwa. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: lekarstwa, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. lekarstwa w naszej wyszukiwarce.

Gdzie zniknęły pieniądze zaoszczędzone przez NFZ? Chodzi o miliardy!

Gdzie zniknęły pieniądze zaoszczędzone przez NFZ? Chodzi o miliardy! Narodowy Fundusz Zdrowia miał zaoszczędzić pieniądze na ustawie refundacyjnej. Mowa o prawie 3,7 mld zł. Pieniądze powinny trafić na finansowanie leków, ale… Nie trafiły! Co się z nimi stało, nie wie nikt. Jak podaje portal „Radia Maryja”, tylko w 2013 roku oszczędności zgromadzone przez NFZ wyniosły 1,3 miliarda złotych. Tymczasem na finansowanie leków dopisanych do listy refundacyjnej trafiło zaledwie 112 milionów. Co ...

Lekarstwa - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - lekarstwa. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: lekarstwa, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. lekarstwa w naszej wyszukiwarce.

facebook