Legionowo - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - legionowo. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: legionowo, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. legionowo w naszej wyszukiwarce.

Jak ksiądz walczy z bezrobociem swoich parafian

Jak ksiądz walczy z bezrobociem swoich parafian Ksiądz Tomasz Chciałowski z parafii Matki Bożej Fatimskiej w Legionowie wziął sprawy bezrobocia w swoje ręce. Założył Legionowską Giełdę Pracy i pomaga parafianom znaleźć zatrudnienie. - Szukałem pracy przez rok. W końcu poszedłem po pomoc ... Gdy chodzę po kolędzie rozmawiam z przedsiębiorcami i bezrobotnymi - mówi ks. Chciałowski. - Wiem też, kto kończy naukę, do jakiego zawodu się szykuje - dodaje. Tak właśnie dowiedział się o ...

Legionowo - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - legionowo. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: legionowo, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. legionowo w naszej wyszukiwarce.

facebook