Legia Warszawa - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Legia Warszawa. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Legia Warszawa, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Legia Warszawa w naszej wyszukiwarce.

Rosyjski portal demonizuje incydent na meczu. "Polska chce rewizji granic". A Legia ma się tłumaczyć

Rosyjski portal demonizuje incydent na meczu. Rosyjski portal uznał, że Polska dąży do rewizji granicy z Ukrainą. A wszystko dlatego, że podczas meczu Legii i Charkowa Metalist polscy kibice wywiesili transparent z herbami Lwowa i Wilna oraz orłem białym. Zdaniem autorów portalu antifacist.com, wywieszenie transparentu na meczu jest „jawnym roszczeniem terytorialnym państwa polskiego wobec ukraińskiego Lwowa i litewskiego Wilna". Redaktorzy witryny przypominają też, że w przeszłości dochodziło już do ...

Legia Warszawa - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Legia Warszawa. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Legia Warszawa, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Legia Warszawa w naszej wyszukiwarce.

facebook