Laser - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - laser. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: laser, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. laser w naszej wyszukiwarce.

Prof. Kleiber: "Mamy znakomitych wynalazców, o których prawie nikt nie wie"

Prof. Kleiber: "Mamy znakomitych wynalazców, o których prawie nikt nie wie" Prof. Michał Kleiber, prezes Polskiej Akademii Nauk, były minister ds. nauki i doradca prezydenta Lecha Kaczyńskiego w wywiadzie dla "Malemana" mówi o skarbach większych niż gaz łupkowy leżących pod polską ziemią, o polskich wynalazkach wymyślonych po ...   - Panie Profesorze, jaki jest największy wynalazek wolnej Polski, odrodzonej po 1989 roku?   - Taki ranking jest z wielu względów niemożliwy do sporządzenia, bo najpierw trzeba by uzgodnić ...

Laser - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - laser. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: laser, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. laser w naszej wyszukiwarce.

facebook