Kuszenie - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kuszenie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kuszenie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kuszenie w naszej wyszukiwarce.

O. Józef Witko: Uraza to najniebezpieczniejsza pułapka złego ducha

O. Józef Witko: Uraza to najniebezpieczniejsza pułapka złego ducha - Jeśli nie przebaczam, sam siebie krzywdzę. Ten człowiek może już dawno o mnie zapomniał, ale we mnie ta nienawiść będzie trwała i będzie mnie niszczyć – mówi dla Fronda.pl ojciec Józef Witko. Co się dzieje z człowiekiem, który nie chce przebaczyć doznanych krzywd? Żeby Piotr i inni mogli zrozumieć, czym jest przebaczenie, Jezus opowiedział przypowieść o nielitościwym dłużniku. W tej przypowieści król ...

Kuszenie - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kuszenie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kuszenie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kuszenie w naszej wyszukiwarce.

facebook