Kurdowie - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Kurdowie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Kurdowie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Kurdowie w naszej wyszukiwarce.

lsamiści porwali 300 Kurdów w Syrii

 lsamiści porwali 300 Kurdów w Syrii Islamiści porwali blisko 300 kurdyjskich cywilów. Terroryści zaatakowali pięć autobusów, jadących do Aleppo w północno-zachodniej Syrii. Uprowadzili wszystkich mężczyzn i chłopców, kobiety puszczając wolno. Do zdarzenia doszło w miejscowości Dana, która jest pod kontrolą powiązanej Al-Kaidą grupy Dżabhat al-Nursa. Porwanie potwierdzili przedstawiciele największej kurdyjskiej partii w Syrii. "Od czasu, gdy w ubiegłym roku dżihadyści ...

Kurdowie - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Kurdowie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Kurdowie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Kurdowie w naszej wyszukiwarce.

facebook