Ku klux klan - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ku klux klan. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ku klux klan, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ku klux klan w naszej wyszukiwarce.

Chcieli obrazić Murzyna, trafili na Hindusa

Chcieli obrazić Murzyna, trafili na Hindusa Michał Figurski, zwany juz przez niektóre media Michałem F. dostał oficjalnie od prokuratury zarzut znieważenia Polaka hinduskiego pochodzenia, ktorego nazwał "Murzinem". Kuba Wojewódzki też dostanie zarzut, ale się nie stawił w prokuraturze. Dziennikarz Michał Figurski usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa znieważenia Alvina Gajadhura, rzecznika prasowego Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Za takie przestepstwo w polsce grozi do trzech lat więzienia. W audycji radiowej współprowadzonej ...

Ku klux klan - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ku klux klan. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ku klux klan, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ku klux klan w naszej wyszukiwarce.

facebook