Kto zabił jezusa - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kto zabił jezusa. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kto zabił jezusa, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kto zabił jezusa w naszej wyszukiwarce.

Kto zabił Jezusa? Nowa książka Pawła Lisickiego

Kto zabił Jezusa? Nowa książka Pawła Lisickiego Tytułowe pytanie towarzyszy od 2000 lat zarówno wierzącym w Chrystusa, jak i odrzucających wiarę w Zbawiciela. Problem nurtuje głowy teologów i egzegetów, ale również proste umysły maluczkich. Ostatnio na to pytanie postarał się odpowiedzieć Paweł ... Publikacja stanowi polemikę, jaką Lisicki wytoczył współczesnym autorom chrześcijańskim, również katolickim, którzy znoszą odpowiedzialność za śmierć Jezusa z narodu żydowskiego, przenosząc ją na Rzymian. Kto zatem – zdaniem Lisickiego, ale ...

Kto zabił jezusa - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kto zabił jezusa. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kto zabił jezusa, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kto zabił jezusa w naszej wyszukiwarce.

facebook