KsPiotr Kieniewicz - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ksPiotr Kieniewicz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ksPiotr Kieniewicz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ksPiotr Kieniewicz w naszej wyszukiwarce.

Ks. Piotr Kieniewicz dla Fronda.pl: Z dramatu, którego uczestnikami są także dzieci, ludzie robią sobie zabawę

Ks. Piotr Kieniewicz dla Fronda.pl: Z dramatu, którego uczestnikami są także dzieci, ludzie robią sobie zabawę „Zupełnie nie rozumiem, jak można robić celebracje czegoś, co jest ostatecznie złem. Rozwód oznacza złamanie przysięgi, której złamać nie wolno”- mówi ks. dr hab. Piotr Kieniewicz MIC Portal Fronda.pl: Jakiś czas temu dotarła do Polski moda na targi rozwodowe, teraz coraz częściej słyszy się, że pary robią sobie rozwodowe selfie, czyli fotografują się tuż po rozprawie i ...

KsPiotr Kieniewicz - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ksPiotr Kieniewicz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ksPiotr Kieniewicz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ksPiotr Kieniewicz w naszej wyszukiwarce.

facebook