Ksiądz Piotr Pawlukiewicz - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ksiądz Piotr Pawlukiewicz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ksiądz Piotr Pawlukiewicz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ksiądz Piotr Pawlukiewicz w naszej wyszukiwarce.

Dlaczego mieszkanie przed ślubem jest zgorszeniem?

Dlaczego mieszkanie przed ślubem jest zgorszeniem? Duszpasterz, ksiądz Piotr Pawlukiewicz w bardzo prosty sposób, a zarazem jakże dogłębny i perfekcyjny wyjaśnia, że mieszkanie przed ślubem chłopaka i dziewczyny jest gorszące i grzeszne. Posłuchaj krótkich rekolekcji. Według statystyk coraz więcej młodych ludzi, którzy są w sobie "na razie" zakochani postanawia ze sobą zamieszkać. Tłumaczą to różnie: poznaniem siebie przed ślubem, zaoszczędzeniem pieniędzy na wynajmowaniu mieszkania, czy ...

Ksiądz Piotr Pawlukiewicz - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ksiądz Piotr Pawlukiewicz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ksiądz Piotr Pawlukiewicz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ksiądz Piotr Pawlukiewicz w naszej wyszukiwarce.

facebook