Ksiądz świadectwo - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ksiądz świadectwo. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ksiądz świadectwo, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ksiądz świadectwo w naszej wyszukiwarce.

Świadectwo księdza: "Alkoholizm jest zakłamaniem, w którym Bóg staje się niewidoczny"

Świadectwo księdza: Kiedy piłem alkohol w wieku młodzieńczym,to podchodziłem do niego w inny sposób,niż moi rówieśnicy. Alkohol stał się dla mnie atrakcyjny, bo rozładowywał napięcia, dawał to poczucie siły,uśmierzał lęki. Jak zrodziło się w Księdzu powołanie? Miałem wtedy 16 lat. Pamiętam, że było to doświadczenie bardzo silne i niespodziewane. Doświadczenie niektórych osób, między innymi Maryi w momencie Zwiastowania, czy Szawła ...

Ksiądz świadectwo - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ksiądz świadectwo. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ksiądz świadectwo, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ksiądz świadectwo w naszej wyszukiwarce.

facebook