Ks prof Paweł Bortkiewicz TChr - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ks prof Paweł Bortkiewicz TChr. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ks prof Paweł Bortkiewicz TChr, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ks prof Paweł Bortkiewicz TChr w naszej wyszukiwarce.

Ks. prof. Paweł Bortkiewicz TChr: Homoseksualistów nie jest tak dużo, jak chciałyby tego środowiska LGTB

Ks. prof. Paweł Bortkiewicz TChr: Homoseksualistów nie jest tak dużo, jak chciałyby tego środowiska LGTB „Stale usiłuje się dowodzić, że liczba osób homoseksualnych jest bardzo znacząca, że stanowią oni związki partnerskie, które wychowują dzieci w sposób normalny” - mówi ks. prof. Paweł Bortkiewicz TChr. Wyniki badań przeprowadzonych przez PAN nt dzieci wychowujących się w Polsce w związkach homoseksualnych, budzą moje duże wątpliwości. Kiedy słyszymy o badaniach dotyczących osób homoseksualnych, trudno oprzeć się skojarzeniu z ...

Ks prof Paweł Bortkiewicz TChr - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ks prof Paweł Bortkiewicz TChr. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ks prof Paweł Bortkiewicz TChr, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ks prof Paweł Bortkiewicz TChr w naszej wyszukiwarce.

facebook