Ks prof Guz - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ks prof Guz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ks prof Guz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ks prof Guz w naszej wyszukiwarce.

Naturalne zasady zawsze pozostają ważne i niezmienne

Naturalne zasady zawsze pozostają ważne i niezmienne "Aneksja Krymu przez Rosję powinna skłonić kraje do prawno-moralnej refleksji i powrotu do prawa naturalnego jako podstawy dla relacji między narodami". "Rosja bazuje w swojej samoświadomości prawno-moralnej" Komentując przyłączenie Krymu do Rosji ks. prof. Guz powołuje się na Kodeks Justyniana, w którym zapisano, że istnieje „wspólne prawo narodów”, czyli „naturalne zasady prawne (…) stworzone przez Boską Opatrzność”, ...

Ks prof Guz - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ks prof Guz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ks prof Guz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ks prof Guz w naszej wyszukiwarce.

facebook