Ks Michał Olszewski - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ks Michał Olszewski. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ks Michał Olszewski, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ks Michał Olszewski w naszej wyszukiwarce.

Ks. Michał Olszewski SCJ: Nie zajmujemy się diabłem. Pomagamy ludziom, którzy cierpią z jego powodu

Ks. Michał Olszewski SCJ: Nie zajmujemy się diabłem. Pomagamy ludziom, którzy cierpią z jego powodu Niepokoi mnie to, że sprzeciw wobec głoszenia Ewangelii pojawia się w samym wnętrzu Kościoła. Dla mnie to jest niezrozumiałe. Ludzie Kościoła rzucają kłody pod nogi tym, którzy głoszą Ewangelię. To burzy jedność. Marta Brzezińska-Waleszczyk: W ostatnim czasie głos w sprawie posługi egzorcystów oraz magazynu „Egzorcysta” zabierają także biskupi. Hierarchowie doceniają posługę księży egzorcystów, ale... mają wątpliwości, co do „straszenia złem”. W ostatni ...

Ks Michał Olszewski - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ks Michał Olszewski. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ks Michał Olszewski, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ks Michał Olszewski w naszej wyszukiwarce.

facebook