Ks Marek Dziewiecki - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ks Marek Dziewiecki. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ks Marek Dziewiecki, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ks Marek Dziewiecki w naszej wyszukiwarce.

Ks. Marek Dziewiecki dla Fronda.pl: Warunki pójścia za Jezusem

Ks. Marek Dziewiecki dla Fronda.pl: Warunki pójścia za Jezusem Święty nie jest cierpiętnikiem. Przeciwnie, to ktoś podobny do Jezusa, który jest radością i który przyszedł po to, aby Jego radość była w nas i aby nasza radość była pełna - zauważa ks. M. Dziewiecki. „Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie,niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje” (Mt 16,24) Wstęp Celem niniejszej analizy jest prezentacja warunków pójścia za Jezusem ...

Ks Marek Dziewiecki - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ks Marek Dziewiecki. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ks Marek Dziewiecki, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ks Marek Dziewiecki w naszej wyszukiwarce.

facebook