Ks Jan Sikorski - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ks Jan Sikorski. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ks Jan Sikorski, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ks Jan Sikorski w naszej wyszukiwarce.

Istotą Wszystkich Świętych nie może być wspólne wypalenie papieroska nad grobem!

Istotą Wszystkich Świętych nie może być wspólne wypalenie papieroska nad grobem! Nie może to być kolejna okazja do zapalenia wspólnie papieroska, wypicia kawy i „pogadania przy grobie”, która sprowadza się do polityki i rzeczy zbędnych - mówi Fronda.pl ks. Jan Sikorski. Tomasz Wandas: Jaka jest istota święta Wszystkich zmarłych i dnia zadusznych? ks. Jan Sikorski: Wszystkich Świętych (śmieje się)! Nie dał się ksiądz złapać, niestety wielu nie widzi różnicy, na czym ...

Ks Jan Sikorski - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ks Jan Sikorski. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ks Jan Sikorski, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ks Jan Sikorski w naszej wyszukiwarce.

facebook