Ks jacek międlar - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ks jacek międlar. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ks jacek międlar, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ks jacek międlar w naszej wyszukiwarce.

Tomasz Krzyżak dla Frondy: Ks. Międlar stał się narzędziem politycznej krucjaty

Tomasz Krzyżak dla Frondy: Ks. Międlar stał się narzędziem politycznej krucjaty Ks. Jacek Międlar stał się narzędziem politycznej krucjaty. Gdy przestanie być potrzebny, zniknie, tak, jak stało się z Wojciechem Lemańskim - pisze Tomasz Krzyżak dla portalu Fronda. Ksiądz Jacek Międlar, nieformalny kapelan środowisk narodowych, bardzo konserwatywny w swoich poglądach, mimo zakazu wypowiadania się w mediach, który nałożyli na niego przełożeni udzielił wywiadu „Rzeczpospolitej”. Skrytykował w niej zwierzchników, ...

Ks jacek międlar - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ks jacek międlar. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ks jacek międlar, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ks jacek międlar w naszej wyszukiwarce.

facebook