Ks dr Jan Sikorski - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ks dr Jan Sikorski. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ks dr Jan Sikorski, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ks dr Jan Sikorski w naszej wyszukiwarce.

Ks. dr Jan Sikorski dla Fronda.pl: "Obrona życia to nie polityka. To święty obowiązek Kościoła"

Ks. dr Jan Sikorski dla Fronda.pl: Ksiądz doktor Jan Sikorski dla Frondy komentuje wczorajsze wydarzenia w Kościele św. Anny w Warszawie. Wyjaśnia również, dlaczego Kościół Katolicki sprzeciwia się mordowaniu nienarodzonych dzieci. Joanna Jaszczuk, Fronda.pl: Jak Ksiądz mógłby odnieść się do wczorajszych wydarzeń w Kościele pw. św. Anny? Ks. dr Jan Sikorski: My, ludzie wierzący stoimy na stanowisku, że Pan Bóg jest ...

Ks dr Jan Sikorski - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ks dr Jan Sikorski. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ks dr Jan Sikorski, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ks dr Jan Sikorski w naszej wyszukiwarce.

facebook