Ks Aleksander Posacki - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ks Aleksander Posacki. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ks Aleksander Posacki, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ks Aleksander Posacki w naszej wyszukiwarce.

TYLKO U NAS! Ks. Aleksander Posacki przestrzega przed czcicielami Bruno Gröninga

TYLKO U NAS! Ks. Aleksander Posacki przestrzega przed czcicielami Bruno Gröninga Ks. Aleksander Posacki przestrzega przed czcicielami Bruno Gröninga i jego "uzdrowieniem na drodze duchowej". W Polsce działalność Gröninga związana jest z Kołem Duchowej Pomocy Życia. Obecnie w Kazachstanie, Kirgizji, Uzbekistanie, ale też na Ukrainie, Białorusi i w Polsce coraz częściej możemy napotkać (także w kościołach) na porozrzucane reklamy rozprowadzane przez „Koło Przyjaciół Bruno Gröninga” propagujące ...

Ks Aleksander Posacki - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ks Aleksander Posacki. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ks Aleksander Posacki, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ks Aleksander Posacki w naszej wyszukiwarce.

facebook