Krzysztof ziemiec - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - krzysztof ziemiec. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: krzysztof ziemiec, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. krzysztof ziemiec w naszej wyszukiwarce.

Ziemiec dla Fronda.pl: Pancerny papież? Pancerne były raczej wartości, w które wierzył, i których bronił

Ziemiec dla Fronda.pl: Pancerny papież? Pancerne były raczej wartości, w które wierzył, i których bronił - Piotr Kowalczuk w ostatnim numerze „Plus Minus” nazwał to nawet „drogą krzyżową” Benedykta XVI i myślę, że miał w tym sporo racji. Ojciec święty natrafił na takie problemy, z którymi Jan Paweł II być ... Z pewnością był to pontyfikat, który upływał pod wielkim znakiem Jana Pawła II. Niektórzy nawet mówią, że to było 1,5 pontyfikatu - jakby łącznie z pontyfikatem Jana Pawła II stanowił ...

Krzysztof ziemiec - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - krzysztof ziemiec. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: krzysztof ziemiec, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. krzysztof ziemiec w naszej wyszukiwarce.

facebook