Krowy - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - krowy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: krowy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. krowy w naszej wyszukiwarce.

Ćwoki i pieprzenie krów - polski Sejm w całej okazałości

Ćwoki i pieprzenie krów - polski Sejm w całej okazałości Wczoraj Jan Tomaszewski popisał się w Sejmie prawdziwie wyszukanym dowcipem rodem z szatni piłkarskiej albo siłowni. Na dodatek nie miał „krępacji” z jego powodu. Odpowiedział mu niezrównany w takich sytuacjach Stefan Niesiołowski, któremu trudno tym ... Wczoraj na posiedzeniu komisji sportu Jan Tomaszewski podsumowując działania minister sportu powiedział: "Wiesz jak zapłodnić krowę lodem? Wystarczy ją postawić na lód, sama się wypieprzy”. Tomaszewski znany jest z ciężkiego ...

Krowy - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - krowy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: krowy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. krowy w naszej wyszukiwarce.

facebook