Kredyt - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kredyt. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kredyt, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kredyt w naszej wyszukiwarce.

Rosjanie oszukują, żeby przeżyć do „pierwszego”

Rosjanie oszukują, żeby przeżyć do „pierwszego” Rosja pogrąża się w recesji. Lawinowo rośnie liczba wyłudzonych kredytów. Coraz więcej osób podaje fałszywe informacje o własnej zdolności kredytowej, aby uzyskać od banku pożyczkę. Jak podaje tvn24bis.pl liczba wniosków kredytowych, w których znalazły się nieprawdziwe informacje zwiększające szansę klientów na uzyskanie korzystnej pożyczki, w ostatnich dwóch miesiącach wzrosła dwukrotnie. Według danych rosyjskiego biura informacji ...

Kredyt - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kredyt. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kredyt, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kredyt w naszej wyszukiwarce.

facebook