Kpina - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kpina. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kpina, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kpina w naszej wyszukiwarce.

Ks. Stanisław Małkowski dla Fronda.pl: PO, Nowoczesna uprawiają orgię chamstwa i bluźnierstwa. Tutaj potrzeba publicznego egzorcyzmu!

Ks. Stanisław Małkowski dla Fronda.pl: PO, Nowoczesna uprawiają orgię chamstwa i bluźnierstwa. Tutaj potrzeba publicznego egzorcyzmu! Ks. Stanisław Małkowski dla Fronda.pl o wydarzeniach wokół wypadku prezydenta Dudy i „dowcipach” Macieja Stuhra: „Agresja przeciw drugiemu człowiekowi jest agresją przeciw Bogu, bluźnierstwem”. Joanna Jaszczuk (Fronda.pl): Czy widział Ksiądz występ Macieja Stuhra na gali Orły 2016? Jak odniósłby się do tego Ksiądz? Ks. Stanisław Małkowski: Nie, nie miałem okazji. Proszę nakreślić. Wokół tego ...

Kpina - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kpina. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kpina, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kpina w naszej wyszukiwarce.

facebook