Kopalnia wujek - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kopalnia wujek. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kopalnia wujek, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kopalnia wujek w naszej wyszukiwarce.

Rzucił tortem w sędzię. Grożą mu 3 lata więzienia

Rzucił tortem w sędzię. Grożą mu 3 lata więzienia Prokuratura Rejonowa Warszawa Wola skierowała akt oskarżenia przeciwko Zygmuntowi M., który w ubiegłym miesiącu rzucił tortem w sędzię prowadzącą proces Czesława Kiszczaka. Grożą mu trzy lata więzienia. Do wydarzenia doszło podczas rozprawy gen. Czesława Kiszczaka. Sędzia Anna Wielgolewska miała podjać decyzję, czy zawiesić proces byłego szefa MSW za przyczynienie się do śmierci dziewięciu górników z kopalni "Wujek" ...

Kopalnia wujek - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kopalnia wujek. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kopalnia wujek, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kopalnia wujek w naszej wyszukiwarce.

facebook