Kontrowersje - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kontrowersje. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kontrowersje, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kontrowersje w naszej wyszukiwarce.

Nowy GUŁAG blisko? Rosja "izoluje się" od reguł cywilizowanego świata

Nowy GUŁAG blisko? Rosja Władimir Putin podpisał ustawę, która pozwala rosyjskim władzom na uznawanie międzynarodowych i zagranicznych organizacji i firm za niepożądane na terytorium Rosji. USA są „głęboko zaniepokojone”. Jak mówi rzeczniczka Departamentu Stanu USA Marie Harf: „Obawiamy się, że nowa ustawa jeszcze bardziej ograniczy działalność organizacji społeczeństwa obywatelskiego w Rosji. To kolejny przykład tłumienia przez rząd rosyjski niezależnych ...

Kontrowersje - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kontrowersje. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kontrowersje, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kontrowersje w naszej wyszukiwarce.

facebook